Závislý kandidát na poslanca NR SR Marek Kažimír

Autor: Marcel Gibóda | 27.2.2012 o 8:51 | (upravené 15.2.2013 o 22:00) Karma článku: 7,48 | Prečítané:  1982x

"Konkurencia najsilnejším politickým stranám, drahým kampaniam, ktorých rozpočet si ani netrúfam odhadnúť." Táto veta ma rozčúlila po prečítaní úžasného rozhovoru s nezávislým kandidátom na poslanca NR SR Marekom Kažimírom z hnutia OĽaNO. Nuž áno, je ťažké ich odhadnúť, nakoľko nevie odhadnúť ani koľko ho stála tá jeho vlastná "nezávislá" kampaň na primátora mesta Košice.

Za prvé, lebo by musel povedať odkiaľ na ňu reálne vzal on sám. Za druhé, lebo by týmto priznaním potvrdil, že jeho vlastná kampaň bola klamstvom, lžou a urážkou. A to všetkých ľudí, ktorí mu verili, jeho spolukandidátov, podporovateľov a vlastne všetkých KOŠIČANOV.

Robiť totiž antikandidáta, len aby zobral hlasy pravici, to už raz dokázal. Komu slúži tentoraz? Svojim donorom z kampane na primátora? Iným pánom? Tým ktorým dlhuje? Či svojmu svedomiu a konečne aj Vám, občanom?  Výhovorka, že on nevedel, kto ho skutočne sponzoruje a čo vlastne je ich cieľom neobstojí. Hlupák je totiž horší ako klamár.

Preto, každý kto ho volil a chce znovu, by sa ho mal na to opýtať. Napríklad, každý štvrtok podvečer v café Ambassador v Košiciach na Hlavnej. Opýtajte sa ho koľko stála jeho kampaň, jeho dobrovoľníci a z čoho to hradil. Ale nenechajte sa odbiť tým, že sa na ňu vyzbierali on a jeho spolutikandidáti.

Nemá Vám to ako dokázať. Darovacie zmluvy, ktorých zoznam uviedol na svojej odvážnej stránke v skutočnosti nemá.

clanok_foto_596_orig.jpg
clanok_foto_965_orig.jpg

Napríklad zmluvu s mojim podpisom nemá určite, aj keď to deklaroval na svojom webe. Ja som totiž nič nepodpísal. Preto moja otázka na Vás znie, veríte klamárovi? Za seba môžem odpovedať, že ja nie.

Pýtajte sa ľudí, ktorým chcete dať dôveru. Prečo by si mali zaslúžiť tú Vašu a prečo oni chcú robiť politiku, tú vec verejnú. Chcite aby Vám povedali čo ich osobne k tomu doviedlo. Ich ako osobu. A hlavne Z ČOHO TO PLATIA!

Na záver chcem dodať, ako autor tohto blogu, som voči Marekovi Kažimírovi mierne povedané zaujatý. Viete, aj vy by ste boli, keby vás niekto oklamal a okradol. Sľúbil Vám odmenu za Vami vykonanú prácu a potom Vás o ňu okradol. A to o nie malú sumu. A na dôvažok sa ešte schoval za Vaše meno.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Správy od komunistov

Z bizarného sveta komunistov medzi ľudí včera prenikli dve správy. Na obe sa veľmi dlho čakalo.


Už ste čítali?